Jovita Šaukštelė

Jovita įmonėje karjerą pradėjo 2013 metais, Transporto vadybininko asistentės pozicijoje, kurioje dirbo kiek daugiau nei metus. Po metų pertraukos skirtų aukštesniajam mokslui, 2015 metais Jovita sugrįžo į kolektyvą kaip Duomenų administravimo specialistė, vėliau tapo Vyresnioji duomenų administravimo specialiste, tuomet užėmė Transporto operacijų centro koordinatorės pareigas, o šiai dienai J.Šaukštelė yra Vairuotojų aptarnavimo komandos vadovė.
„Labai svarbu lavinti kūrybiškumą, kuris padėtų pastebėti sąsajas tarp kartais atrodančių nesusiejamų dalykų. Atidumas  detalėms, atvirumas pokyčiams, gebėjimas planuotis savo kasdienes užduotis, kruopštumas, pareigingumas, nuoseklus darbas, atsakingumo jausmas ir tikėjimas ne tik savimi, bet ir komandos nariais, manau, tai yra pagrindinės savybės, kurios yra būtinos norint puoselėti savo karjerą. Žinoma, dabartinėse mano pareigose yra itin svarbu norėti ir gebėti dirbti su žmonėmis. O kiekvienam palinkėčiau elgtis, kalbėti ir dirbti taip, kad vėliau nebūtų gėda pažiūrėti žmonėms į akis.“,- savo įžvalgomis dalinasi J.Šaukštelė.
Pasak Jovitos, Finėjo įmonių grupė yra organizacija, kuri leidžia tobulėti ne tik kaip specialistui, bet ir kaip asmenybei. Vienas pagrindinių aspektų suteikiančių galimybę augti organizacijoje: čia dirbantys puikūs vadovai, savo sričių specialistai, kurie išklauso, padrąsina bei padeda siekti užsibrėžtų tikslų, leidžia mokytis iš jų ir sukuria tokią aplinką, kurioje kiekvienas gali prisidėti prie bendro tikslo siekimo. 

Jovita, dėkojame, jog esi Finėjas Group dalis!