Aktualijos

Finėjo įmonių grupės bendradarbiavimas su Elektrėnų profesiniu mokymo centru

2022 06 02

Gegužės 24 dieną, Finėjo įmonių grupė drauge su Elektrėnų profesiniu mokymo centru organizavo Profesinio meistriškumo konkursą Apskaitos programos studentams. Dėkojame Finansų skyriaus vadovei Kristinai Leipienei ir Darbo užmokesčio apskaitos specialistui Ramūnui Taurui už pasidalintas žinias bei pravestą paskaitą.

„Tikiu, jog bendradarbiavimas su švietimo įstaigomis suteikia motyvacijos ten besimokantiems, o gerosios praktikos pasidalijimas, skatina ir mūsų kaip specialistų, veiklos spektro analizę. Tai sudaro sąlygas abipusiam tobulėjimui, naujų galimybių ieškojimui.“,- mintimis dalinasi K. Leipienė.

Po pravestos paskaitos studentai atliko numatytas užduotis, kurias įvertinusi komisija skyrė 1-3 vietas bei apdovanojo Finėjas Group atminimo prizais!

R.Tauras teigia, jog tai buvo itin naudinga patirtis auditorijai dėstant apie vairuotojų darbo užmokesčio sistemą, dalinantis turima net 10-ties metų praktika Finėjo įmonių grupėje.

„Širdingai noriu padėkoti Finėjo įmonių grupės atstovams už gražų bendradarbiavimą, pasidalinimą gerąja patirtimi, įdomią paskaitą ir diskusiją profesine tema, draugišką atmosferą viso renginio metu. Džiaugiuosi, jog renginys – meistriškumo konkursas „Apskaitininkas 2022“ palengvino dialogą tarp verslo įmonės atstovų, profesinio mokymo centro ir potencialių būsimų darbuotojų. Dėkoju visiems dalyvavusiems, tikiuosi ateityje susitiksime dar ne kartą.“- įspūdžiais po konkurso dalinosi Vyresnioji apskaitos mokytoja Jolanta Jasukaitienė.