Aktualijos

Finėjas Group kartu su Ukraina

2022 03 29

 Nuo pat karinio konflikto pradžios, Finėjo įmonių grupė išreiškia palaikymą Ukrainai. Šiai dienai organizacija skyrė beveik 300.000 Eur paramos skirtos Ukrainai, jos žmonėms. Šią paramą sudarė: vienkartinės išmokos ukrainiečiams vairuotojams, ne pelno siekiančių organizacijų gelbstinčių Ukrainos žmones parama. Dalis lėšų skirtos Finėjo įmonių grupės vairuotojų šeimoms, kurios atvyksta į Europą iš Ukrainos: jų atvykimui, apgyvendinimui, būtinų reikmenų įsigijimui, medicininėms reikmėms bei humanitarinei pagalbai pristatyti.
Įkurta vidinė Finėjas Group Savanorių komanda padėjo apgyvendinti, įsikurti ir nuo pasienio atvykti daugiau nei 50-čiai šeimų. Visi organizacijos darbuotojai prisidėjo daiktine pagalba: nuo aprangos vaikams bei suaugusiems iki namų apyvokos daiktų. Savanoriai taip pat aktyviai prisidėjo prie švietimo įstaigų paieškų atvykusiems vaikams, kartu bendradarbiaujant su Elektrėnų bendruomene, savivaldybe, medicinos įstaigomis, socialiniais darbuotojais.
Didžiausią ir neįkainojamą pagalbą kiekvieną dieną suteikia mūsų įmonių grupės darbuotojai: komunikuodami, palaikydami, išklausydami ir nukreipdami kiekvieną, prašantį pagalbos. Taip pat nuo neramumų pradžios, ukrainiečiams darbuotojams yra pasiūlyta įmonės apmokama psichologinė pagalba.
Padėti galime kiekvienas. Tikime, jog palaikydami Ukrainą ir jos žmones, nuramindami savo artimuosius, atlikdami savo pareigas ir suteikdami pagalbą kitiems, drauge įveiksime ir šį sudėtingą periodą.

 

Слава Україні!