Aktualijos

Mums rūpi darbuotojų emocinė sveikata

2021 06 01

Šiais metais savo darbuotojams pasiūlėme nemokamas emocinės sveikatos specialistų konsultacijas per vaizdo konsultacijų platformą „Visipsichologai.lt“.

Nuolat stebime ir analizuojame emocinę padėtį kolektyve, darbuotojų nuotaikas, o pastaruoju metu užfiksavome, kad kyla neigiamos emocijos, yra padidėjęs streso lygis, kuris, be abejo, susijęs su įtempta situacija dėl koronaviruso ir visoje Europoje įvestų suvaržymų. Didžioji dalis mūsų kolektyvo yra jauni žmonės, tad gana atsargiai pasiūlėme emocinės sveikatos specialistų paslaugas. Tačiau netrukus rezultatai maloniai nustebino.

Konsultacijos dėl emocinės sveikatos kolektyve buvo priimtos labai pozityviai – vidinės komunikacijos kanalais darbuotojai dalinosi įspūdžiais ir rekomendacijomis kreiptis į specialistus, jei kyla nerimą keliančių minčių, patiriamas stresas.

Sudarėme sąlygas nuotoliniu būdu pasirinkti sau tinkamą specialistą, savarankiškai rezervuoti tinkamą laiką bet kuriuo metu ir naudotis nemokamomis bei visiškai konfidencialiomis konsultacijomis. Darbuotojai gali konsultuotis ir asmeniniais klausimais, ir pasitelkti profesionalą dėl santykių porose, šeimose, su vaikais.

Mums labai svarbu, kad mūsų darbuotojai būtų ne tik fiziškai, bet ir emociškai sveiki, atitinkamai išlaikoma aukšta kolektyvo motyvacija, įsitraukimas, lojalumas.

Rūpestis darbuotojų emocine sveikata šiuo metu mums suteikia ir konkurencinį pranašumą, nes partneriams, klientams  jau svarbu, kaip į kolektyvo savijautą žiūri administracija, kaip tvarkosi su kilusiais emociniais iššūkiais.

Įtemptu pandemijos ir besitęsiančio karantino periodu nutarėme gerokai dažniau vykdyti kolektyvo emocinės sveikatos monitoringą, atsižvelgiant į gautus rezultatus, padėti darbuotojams spręsti iškilusius iššūkius.

Emocinės sveikatos profesionalų platforma „Visipsichologai.lt“ mūsų kolektyvo iššūkiams spręsti pasitelkė per 20 aukštos kvalifikacijos psichologų.