Aktualijos

Mūsų vairuotojai: didžiausia motyvacija yra jausmas, jog kiekvienas Finėjo įmonių grupės darbuotojas yra itin svarbus

2022 08 04

Geras fizinis pasiruošimas, pasirengimas skirtingoms darbo veiklos specifikos situacijoms, puikios žinios apie automobilius ir kelių eismo taisykles, tai toli gražu ne visas sąrašas, ką turėtų sugebėti šios profesijos atstovas. Tai asmuo, kuris nebijo iššūkių, pastebi gamtos grožį, kiekvienos šalies ir miestų ypatumus, o būtent tai leidžia mėgautis darbu, papildo jį ryškiomis emocijomis.

Finėjo įmonių grupės vairuotojas Denis per 2 metus iš vairuotojo-mokinio tapo aukščiausios kategorijos vairuotoju bei mokytoju tiems, kurie nori savo gyvenimą susieti su tolimųjų reisų vairuotojo profesija!

„Apie Finėjas Group sužinojau visai atsitiktinai, iš čia dirbusio mano pusbrolio. Gan ilgą laiką nesimatėme ir po netikėto susitikimo jis mane tiesiog „užkrėtė“ šia idėja. Mane sudomino galimybė pamatyti pasaulį, kiekvieną gamtos kampelį, kurį ankščiau galėdavau išvysti tik savo kompiuterio ekrane. Juolab, užsienio kalbų geriausia mokytis bendraujant su kitos šalies gyventojais jų gimtąją kalba. Vietinių patiekalų ragavimas, susipažinimas su kitos šalies gyventojų kasdienybe, tai itin įdomi mūsų darbo dalis. Na, ir žinoma, greičiausiai visus berniukus vaikystėje, taip pat ir mane traukė prie automobilių. Neslėpsiu, darbe teikia džiaugsmą ir tokios detalės kaip apsauginės plėvelės nulipimas nuo naujutėlio „Mercedes-Benz“ interjero detalių.“- mintimis dalinasi Denis.

Kaip teigia rubrikos herojus, jo didžiausia motyvacija yra jausmas, jog kiekvienas Finėjo įmonių grupės darbuotojas yra itin svarbus, formuojantis nuomonę: klientams, partneriams ne tik apie save kaip apie asmenį, tačiau drauge reprezentuojantis įmonės kultūrą.

Denis išskiria ir tai, jog per tokį trumpą laiką iš vairuotojo-mokinio „išaugo“ iki patyrusio vairuotojo, yra ne tik asmeninio indėlio dėka, tačiau ir viso pozityvaus, profesionalaus bendradarbiavimo su kolektyvu nuopelnas.

„Norėčiau palinkėti savo kolegoms vairuotojams sėkmės kelyje! O visam Finėjas Group kolektyvui - augti ir tobulėti.“- įmonių grupei linkėjimus siunčia Denis.