Aktualijos

Finėjo įmonių grupės darbuotojai Vievį papuošė sakuromis

2023 05 08

Logistikos paslaugas teikianti Finėjo įmonių grupė yra viena didžiausių įmonių visoje Elektrėnų savivaldybėje.  Šioje organizacijoje dirba daugiau nei 2500 darbuotojų, dalį jų galite sutikti Vievyje, kur ir yra įsikūręs pagrindinis įmonės biuras. Šiais metais Finėjo įmonių grupė „Verslo žinių“ sudaromame reitinge: „Lietuvos verslo lyderiai“, pateko į pirmąjį dešimtuką, o taip pat išlaikė TOP 5 poziciją tarp Lietuvos vežėjų.  

Finėjo įmonių grupės darbuotojai pasižymi visuomeniškumu ir aktyviai įsitraukia į įvairias bendruomenės veiklas. Viena iš jų: „Walk15“ žingsnių iššūkis, kurio metu visą vasario mėnesį darbuotojai drauge rinko žingsnius, kadangi jų fizinis aktyvumas vaikštant, konvertavosi į medžius, t.y.: 1 000 000 žingsnių = 1 pasodintas medis! Drauge kolegos nužingsniavo 11 648 km, o tai virto į 16 306 718 žingsnių arba 16 sakurų.

„Didžiuojamės mūsų kasmet augančia įmonės bendruomene, jos aktyvumu ir įsitraukimu. Esame įsikūrę Vievyje, tad mums yra svarbu prisidėti prie čia esančios aplinkos formavimo. Pagal galimybes remiame įvairius projektus, tokius kaip: Vievio ežero valymas, kultūrinės iniciatyvos ir panašiai. Esame dėkingi Elektrėnų savivaldybės Vievio seniūnijai už bendradarbiavimą ir kolegoms už jų motyvaciją judėti ir augti!“,- mintimis apie projektą ir padėka dalinasi Organizacijos vystymo komandos vadovė Julija Vaičiukynienė.

Įmonė drauge su Vievio seniūnija ir jos atstovais, suorganizavo 16 sakurų sodinimo popietę, kurios metu Finėjo įmonių grupės darbuotojai pasodino medelius ir taip prisidėjo prie kraštovaizdžio puoselėjimo.