Aktualijos

SQAS: įmonės Saugumo ir kokybės vertinimas

2021 09 28

SQAS (Safety & Quality Assesment for Sustainability), tai įmonės Saugumo ir kokybės vertinimas iš tvarumo perspektyvos, skirtas išskirtinai chemijos produkcijos tiekėjų ir vežėjų vertinimui, kuris yra kontroliuojamas Europos chemijos pramonės tarybos.

Pirmą kartą mūsų įmonėje vertinimas buvo atliktas 2018 m. Pakartotinis vertinimas buvo atliktas šių metų rugpjūčio 12 ir 26 dienomis, kurio rezultatas suteikia teisę ir toliau sėkmingai tęsti minėtos produkcijos transportavimo veiklą, sėkmingai dalyvauti konkursuose ir praplečia galimai pervežamų krovinių spektrą.

Dalinamės džiugia žinia, jog bendrasis UAB „Finėjas“ surinktas rezultatas yra 81 proc., kas yra 6 proc. daugiau už Europos įmonių bendrąjį vidurkį!

Vertinimas susideda iš skirtingų dalių, priklausomai nuo veiklos įmonės specifikos ir transportavimo būdo/-ų. UAB „Finėjas“ atveju buvo vertinama bendroji dalis, kuri būtina visoms įmonėms, ir kelių transporto dalis, kas sumoje sudarę virš 500 punktų ir apėmė tokias sritis, kaip paslaugų kokybė, DSS užtikrinimas, socialinės atsakomybės principų įgyvendinimas, aplinkosaugos užtikrinimas, neatitikčių valdymas, vadovybės įsitraukimas ir daugelį kitų.

Džiaugiamės grįžtamuoju ryšiu, kurio metu buvo išreikštas įspūdis dėl įdėto indėlio į procesų tobulinimą per pastaruosius 3 metus. Neliko nepastebėti įvairių skyrių rodiklių matavimai ir tam naudojami įrankiai, aprašyti veiklos standartai, vadybininkų, vairuotojų ir administracijos apmokymai, nuolatinė komunikacija ir bendradarbiavimas įmonėje. Tikime, jog nuolatinis tobulėjimas ir toliau sėkmingai puoselės mūsų kompanijos augimą.