Aktualijos

Finėjas Group VTDK Karjeros dienose

2022 11 15

Lapkričio 9 dieną (trečiadienį), Finėjas Group atstovai dalyvavo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos organizuojamoje Karjeros dienoje, kuri vyko pirmą syk po keleto metų pertraukos! Renginyje dalyvavo daugiau nei 10-imt logistikos įmonių. Karjeros dienos tikslas yra supažindinti esamus Transporto logistikos studentus su įmonėmis, jų veikla, vertybėmis, na, ir žinoma – karjeros galimybėmis. Antroji renginio dalis: apskrito stalo diskusija, kurioje taip pat dalyvavo mūsų kolegos drauge su kitų kompanijų atstovais bei kolegijos dėstytojais, programų komitetų pirmininkais. Susitikimo metu buvo aptariama esama situacija bei lūkesčiai apie studentų pasirengimą darbo rinkai.

„Noriu pasidžiaugti, kad po nemažos pertraukos pavyko gyvai sudalyvauti Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos organizuojamoje Karjeros dienoje. Sulaukėme ne vieno susidomėjusio studento. Išties buvo šilta ir jauku pabendrauti su studentais, kartu su kitais dalyviais sudalyvauti apvaliojo stalo diskusijoje, kurioje aptarėme studentų karjeros perspektyvas, jų poreikius, kompetencijas. Dalinomės įžvalgomis apie kompetencijas reikalingas ateities specialistams. Manau, kad turime aktyviai bendradarbiauti su mokslo institucijomis, skirti savo laiką jiems - mažais žingsneliais auginti jaunuosius specialistus.“,- mintimis dalinasi Personalo atrankos vadybininkė R. Kerševičienė.

Įspūdžiais dalinasi ir Vyresnysis mokymų specialistas A.Svencionis, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos absolventas: „Buvo smagu sugrįžti į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją, tik šį kart ne kaip studentui, o kaip asmeniui, kuris supažindina buvusius dėstytojus bei studentus su logistika iš Finėjas Group perspektyvos. Taip pat smagu žinoti, kad mūsų įmonė investuoja savo laiką – žmonių resursus į jaunimo ugdymą bei pritraukimą prie mūsų veiklos. Šiemet sulaukėm tikrai daug teigiamo dėmesio!“

Džiaugiamės bendradarbiavimo galimybe su aukštąją švietimo institucija, kuri Finėjas Group mini kaip patikimą, nuolat tobulėjančią ir teisingomis vertybėmis pagrįstą, įmonę.